- VIETE, ŽE máme stránku Porcelánová záhrada na Facebooku (https://www.facebook.com/porcelanovazahrada/)?Nájdete tam fotografie mnohých starožitných predmetov, ktoré ponúkame. Fotografujeme ich s kvietkami z našej vlastnej záhrady - krásne fotky ukazujú súhru stariniek a nežných rozkvitnutých kvetov. V celom našom eshope nájdete len naše vlastné fotografie, nepoužívame cudzie fotky z fotobanky či z internetu.

Na stránke približujeme aj históriu niektorých predmetov, veď pri hľadaní sa dozvieme veľa zaujímavostí.- VIETE, ŽE keď v našom eshope Porcelánová záhrada zadáte do vyhľadávania (lupa) na titulnej strane slová ako napríklad  RUŽA, mačka, ZIMA, dieťa, ANJEL, veterán, KVET, hrnček, ZRKADLO, vlak, VIDIEK, tiger, ZÁHRADA, čajník, DÁMA a veeeeľa iných slov, tak sa vám ukážu predmety s daným motívom ?- VIETE, ŽE keď v našom eshope zrolujete titulnú stranu až naspodok do čiernej časti, tak vľavo je stĺpec KATEGÓRIE?
Sú tam uvedené kategórie ako porcelán, kov, podložky atď. Ale aj kategórie ako vidiek, zvieratá, záľuby, historické motívy, ročné obdobia, lampy, zrkadlá... Po rozkliknutí niektorých kategórii sa predstavia ešte podkategórie. Napríklad DETSKÉ MOTÍVY - deti + rozprávky + víly + anjeli.- VIETE, ŽE keď v našom eshope zrolujete titulnú stranu až naspodok do čiernej časti, tak druhý zľava je stĺpec Informácie - je tam hneď link NOVÉ PRODUKTY.
Stačí kliknúť na ne a ukážu sa strany s predmetmi, ktoré sme pridali len nedávno.Snažíme sa vám čo najviac uľahčiť vyhľadávanie, veď v našej Porcelánovej záhrade máme toľko krásnych starožitností 
Prípadne nám napíšte, čo zbierate a hľadáte a budeme to hľadať v Anglicku pre vás aj my.